O nas

Alvista w Mechelinkach

Nasz obiekt został wybudowany w miejscu, z którego rozpościera się przepiękny widok na Zatokę Pucką , Zatokę Gdańską oraz Półwysep Helski.

Codziennie można obserować ruch statków, a w sezonie żaglówki oraz latawce kitesurferów.

Alvista Apartamenty w Mechelinkach to optymalna lokalizacja, by cały rok korzystać z uroków nadmorskiej przyrody, długich piaszczystych plaż, licznych ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych a także możliwość zwiedzania Trójmiasta i jego okolic.

Obiekt Alvista Apartamenty w Mechelinkach położony jest w odległości 400 metrów od długiej piaszczystej plaży nad Zatoką Pucką i Rezerwatu Przyrody Mechelińskie Łąki, 1500m od Rewy i półwyspu Szperk – lokalnej mekki sportów wodnych, 5 km od Gdyni.

Nasze Apartamenty

Przestronne, nowoczesne i wszystkie z widokiem na morze mieszczą się w budynku oddanym do użytku w 2019r.,

Łączą wygodę hotelu z dużą przestrzenią nowoczesnych wnętrz i poczuciem pełnej prywatności. Dostępne przez cały rok.

Do dyspozycji Gości oddajemy 6 przestronnych, dwupokojowych apartamentów z w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką, bezpłatnym Wi-Fi, dostępem do Bawialni dla dzieci, bezpłatnym, monitorowanym parkingiem.

Na życzenie Gości pomagamy w organizacji specjalnych pakietów, dostarczając potrzebne wyposażenie i organizując dodatkowe atrakcje.

Zameldowanie od 15:00 do 22:00

Po 22:00 do 7:00 rano meldunek płatny dodatkowo 100 zł

Wymeldowanie do godz. 10:00

Najbliższe atrakcje

Mechelinki wraz z sąsiednią Rewą oferują niepowtarzalny wachlarz atrakcji, szczególnie związanych z uprawianiem kitesurfingu, windsurfingu i żeglarstwa a także liczne trasy spacerowe, biegowe i rowerowe.

Mechelinki to także świetna baza wypadowa dla zainteresowanych Trójmiastem. Atrakcje Gdyni , Sopotu i Gdańska można odwiedzić dojeżdżając zarówno komunikacją miejską, samochodem jak i rowerem.

Teren Festiwalu Open’er – 3,5 km
Port Gdynia – 7,2 km
Reda – Aquapark  – 9,3 km
Dworzec PKP Gdynia Główna – 10 km
Pogórze – Centrum Handlowe Szperk – 4 km
Gdynia – Skwer Kościuszki – 10,4 km
Gdynia – ORP Błyskawica – 10,4 km
Sklep spożywczy Supermarket – 0,3 km
Lotnisko Gdańsk-Rębiechowo – 25,6 km
Obwodnica Trójmiasta/Autostrada – 7 km